Přehazovaná, postup do krajského kola

Poprvé jsme se zapojili do nové soutěže v Přehazované, ta je určena pro žáky 5. ročníku a podařilo se nám postoupit do krajského kola. Nejprve jsme uspořádali  na naší škole okresní okolo 4. základní skupiny. Poměřit své výkony a pokusit se vybojovat postup do finále přišli žáci ZŠ Vrchlického, U školy. Naši sportovci základní skupinu vyhráli a postoupili do finále.

Finále okresního kola zajistila ZŠ Dobiášova v úterý 11. 2. Našim se dařilo, výborně hráli, statečně bojovali. Zaslouženě jsme vyhráli nad družstvem ZŠ Švermova 2:0, se školou Kaplického jsme remizovali 1:1, na družstvo ZŠ Dobiášova naše síly nestačily. Postoupili jsme z 2. místa do krajského kola, které se uskuteční 3. března. Držte nám palce!

Komentáře nejsou povoleny, ale můžete zadat odkaz z Vašeho webu.

Komentáře nejsou povoleny.

Skip to content