Postup na Republikové finále ve volejbalu

Ve středu 16. 5. 2018 dosáhly volejbalistky naší školy krásného úspěchu. V Jičíně vyhrály svou kvalifikační skupinu, čímž si zajistily postup na Republikové finále AŠSK ČR ve volejbalu základních škol. VELKÁ PARÁDA!!!!

Po roce tak opět zažijeme atmosféru finálových bojů šesti nejlepších školních družstev celé republiky. Turnaj se odehraje 31. 5. – 1. 6. 2018 v Karlových Varech. 

Děvčata v Jičíně ukázala mimořádnou odolnost. Oba zápasy (ZŠ Dvůr Králové nad Labem a ZŠ Kralupy nad Vltavou) byly mimořádně dramatické. Zápasy se rozhodovaly vždy až ve třetím setu. Je zcela evidentní, že holky moc touží po úspěchu a jdou si za svým cílem. 

Věříme, že v Karlových Varech navážeme na „šňůru“ vítězství a popereme se o vítězství. 

Reprezentovaly: Lucka Adamová, Nelča Koběrská, Betty Soldánová, Lucka Peukertová, Anežka Růtová, Barča Kozáková, Barča Honzková, Kája Růtová, Terka Zajícová.

Komentáře nejsou povoleny, ale můžete zadat odkaz z Vašeho webu.

Komentáře nejsou povoleny.