Olympiáda mládeže – vítězství Ševčíka, Mindlové a Čihulové

Ve čtvrtek 8.6. se konala „Olympiáda mládeže v atletice“. Naši žáci předváděli kvalitní výkony a získali několik vítězství i pódiových umístění. Nejlépe si vedli Michal Ševčík, Zuzana Mindlová z 8.C a Sára Čihulová z 9.C, kteří zvítězili ve svých disciplínách.

Výsledky: Michal Ševčík 1. místo – běh 300M, 2. místo běh 6OM, Sára Čihulová – skok daleký 1. místo, Zuzana Mindlová 1.místo – skok vysoký,  Lukáš Pešl – 3. místo – vrh koulí a hod míčkem, Ondřej Kalina – 2. místo – vrh koulí, Karolína Nováková 3. místo – vrh koulí a hod míčkem, Kateřina Pavlů 2. místo – 800M. Štafeta 4x60M chlapci 1. místo, dívky 2. místo.

Děkujeme za reprezentaci školy.

Komentáře nejsou povoleny, ale můžete zadat odkaz z Vašeho webu.

Komentáře nejsou povoleny.