Nový formát webových stránek

Vážení rodiče,

již dlouhou dobu se snažíme zjednodušit a více zpříjemnit komunikaci se školou. Díky této myšlence jsme pro Vás připravili nový formát webových stránek. Webové stránky školy, jak jste zvyklí, zůstávají neměnné. Od 1. 10. 2020 má nově každá třída, oddělení školní družiny, školní klub, vybrané kroužky, … svoji vlastní webovou stránku. Zde naleznete aktuální informace, fotogalerii dané třídy nebo příspěvky k proběhlým akcím. Slibujeme si od toho efektivnější, přehlednější a rychlejší komunikaci směrem k Vám rodičům. Věříme, že Vám bude nastavený systém vyhovovat a budete jej využívat.

Bližší informace upřesní třídní učitelé, paní vychovatelky a vedoucí kroužků.

Komentáře nejsou povoleny, ale můžete zadat odkaz z Vašeho webu.

Komentáře nejsou povoleny.

Skip to content