Noční pochod na Pláně

V pátek dne 4. 11. 2022 se po tříletém „půstu“ podařilo rodičům ze SRPŠ při ZŠ Ještědská a zaměstnancům školy uskutečnit tradiční Noční pochod na Pláně.

I když počasí opravdu nepřálo, tak to všem pěkně šlapalo a nikdo se neztratil. Z původně přihlášených 84 družstev, dorazilo 39, což bylo přibližně 200 účastníků.

Cestou na Pláně procházely hlídky 10 stanovišti, kde děti musely plnit různé úkoly, aby mohly pokračovat dále. Zpět se vrátili všichni spokojení, i když trochu více unavení. V cíli dostal každý účastník od firmy Gastron nadýchaný muffin a horký čaj.

Velké poděkování patří rodičům, zaměstnancům školy, Spolku Rak, prostě všem, kteří se jakkoli podíleli na přípravě této akce. Děkujeme účastníkům, že si udělali čas a přišli i ve velmi nepříznivém počasí. Děkujeme a za rok se opět budeme těšit.

 

 

 

 

Komentáře a odkazy nejsou povoleny.

Komentáře nejsou povoleny.

Skip to content