Noční pochod na Pláně

I letos se na podzim konal tradiční Noční pochod na Pláně, kde děti s rodiči plnily několik úkolů. Cestou na Pláně mohly hlídky potkat různorodé stanoviště, které musely splnit a poté mohly pokračovat v cestě. Například na prvním stanovišti děti mohly stvrdit svoji přítomnost obtiskem své ruky na plátno, na dalším si lámaly své hlavičky u příkladu, který byl ztvárněn pomocí odrazek, jinde se zase musely děti potýkat s čarodějnicí, které musely najít v lese ztracený perníček, nebo skládaly diagramy. Letošní ročník se opravdu vydařil, jak z pohledu teplého počasí, tak i vysoké účasti. Do cíle hlídky došly již za tmy, kde na ně čekala odměna v podobě keramické pěstičky, výborného muffinu a teplého čaje. Kdo chtěl, mohl si opéct svého buřta a posedět u ohně s přáteli.

Tímto moc děkujeme všem, kteří se jakkoli podíleli na přípravě této akce, všem odvážlivcům, kteří vyčkávali v lese na procházející hlídky a hlavně všem účastníkům, kteří přišli a podpořili tak Noční pochod na Pláně. Děkujeme a za rok se opět budeme těšit.

 

Komentáře nejsou povoleny, ale můžete zadat odkaz z Vašeho webu.

Komentáře nejsou povoleny.

Skip to content