Noční pochod na Pláně

V pátek 19. 10. se opět uskutečnil tradiční Noční pochod na Pláně. Počasí přálo, nebyla zima, mlha, ani bláto, a tak to všem pěkně šlapalo, nikdo se neztratil. Zúčastnilo se 71 různě početných hlídek, celkově kolem 330 dětí a dospělých. Cestou na Pláně procházely hlídky 11 stanovišti, kde děti musely plnit různé úkoly, aby mohly pokračovat dále. Hned na prvním stanovišti si na jazykolamech trochu potrénovaly ohebnost jazyka, na dalším skládaly tangramy, jinde si zacvičily, nebo došly u ježibab podél rozsvícených svíček pro perníček a plnily další úkoly. Některé hlídky se posilnily na Pláních, kde začínal řízkový víkend. Zpět se vrátili všichni spokojení, i když trochu více unavení. V cíli každý dostal pěstičku odvahy z keramické hlíny, čokoládový muffin a pití. Kdo chtěl, mohl si opéct buřt na ohni. Velké poděkování patří všem, kteří pomáhali s organizací pochodu. Děkujeme všem účastníkům, že si udělali čas a přišli se svými dětmi.

Komentáře nejsou povoleny, ale můžete zadat odkaz z Vašeho webu.

Komentáře nejsou povoleny.