Návštěva Galerie, 4. C

Dne 4. 11. 2019 se třída 4. C seznámila s krátkodobou výstavou Venduly Chalánkové , která se jmenovala Vernisáž. Doprovodný program Modrá, bílá, červená, který byl pro nás připraven, nás zábavnou formou seznámil s výtvarnými experimenty v národních barvách, s tvorbou autorky a také jsme si zopakovali naše státní symboly.  Přímo v prostředí výstavy jsme si vytvořili ve skupinách vlastní vlajku i s příběhem jejího vzniku. Spolu s lektorem jsme se přesunuli do interaktivní místnosti, ve které jsme si pohráli s barevným spektrem pomocí světla. V dílně jsme si vytvořili vlastenecký geometrický autoportrét v národních barvách. Program se nám moc líbil, za odměnu jsme si mohli odnést svůj autoportrét  a vystavit ve škole. P. Chaloupková

Komentáře nejsou povoleny, ale můžete zadat odkaz z Vašeho webu.

Komentáře nejsou povoleny.

Skip to content