MIKULÁŠSKÉ ODPOLEDNE V 1. oddělení

Dne 5.12. u nás ve družině proběhlo Mikulášsko- andělsko – čertovské odpoledne 🙂

Dětem tyto tři postavy nechaly na okně tři obálky s úkoly, které musely splnit, aby si zasloužily odměnu.

První dopis byl od Mikuláše. Ten si pro děti připravil popletený úkol. Čert dětem totiž rozházel bačkory! V týmech děti musely co nejrychleji své bačkory najít a uklidit si tak velkou hromadu, která se nám vyloupla ve družině.

Další úkol byl od čerta. Náš čert popleta zapomněl odnést brambory do pekla. Děti musely pomoci čertovi s naplněním pytle, aby se na něj Lucifer nezlobil.

Poslední úkol byl od anděla. V týmech měly děti složit všechny tři bytosti – čerta, Mikuláše i anděla. Komu se to povedlo nejlépe? … No přeci všem, máme totiž velmi šikovné děti 🙂

 

Samozřejmě nechyběla ani návštěva čerta, Mikuláše a anděla, kteří nám přinesli krásnou nadílku. A i když měl Mikuláš velmi dlouhý seznam zlobivců, nikoho si neodnesl, a tak jsme se mohli společně vydat do  tělocvičny, kde nás čekala diskotéka se všemi dětmi ze ŠD 🙂

Komentáře nejsou povoleny, ale můžete zadat odkaz z Vašeho webu.

Komentáře nejsou povoleny.