Kvalifikace Mistrovství ČR (Kostelec nad Orlicí)

Od pátku do neděle (20. 4. – 22. 4. 2018) naše děvčata bojovala se sedmi velmi těžkými soupeři na kvalifikačním turnaji o postup na MČR. Ze sedmi zápasů se nám podařilo „urvat“ jedno vítězství (nad Lokomotivou Plzeň „B“). Ostatní zápasy měly v podstatě podobný průběh. Chvílemi jsme hráli velmi vyrovnané zápasy. Série nevynucených (až fatálních) chyb nás vždy stály lepší výsledek. I přes to je pozitivem, že holky stály při sobě a vzájemně se podporovaly i v těžkých momentech. 

Věřím, že holky získaly dobrou zkušenost, kterou „prodají“ v závěru sezóny, kdy nás čeká ještě Krajské finále základních škol. Já tedy věřím 🙂 .

Motto: „Nebuď pískem, který se vzdá každému větru“.

Turnaj odehrály: Barča Honzková, Betty Soldánová, Lucka Peukertová, Lucka Adamová, Anežka a Kája Růtovi, Nelča Koběrská, Kačka Prchalová, Lucka Bímová a Barča Kolomazníková. 

Komentáře nejsou povoleny, ale můžete zadat odkaz z Vašeho webu.

Komentáře nejsou povoleny.