Kvalifikace MČR v basketbale dívek

V úterý 9.4. 2019 se v nedalekém Jičíně konala kvalifikace MČR v basketbale dívek. Naše děvčata vyrazila s velkým předsevzetím probojovat se do Karlových Varů, kde se republikové finále bude konat. První zápas proti domácímu Jičínu ukázal, že to nebude lehké. Výsledek 24:27 nebyl špatný, a tak vše záleželo na utkání proti družstvu Říčan, které tvořily samé aktivní basketbalistky. Ukázalo se, že soupeř byl nad naše síly. 3 basketbalistky, moderní gymnastka, krasobruslařka a 5 volejbalistek na hřišti statečně bojovaly o každý koš, ale soupeř dotáhl utkání do vítězného konce. I tak zaslouží děvčata velkou pochvalu za podaný výkon.

Družstvo tvořily: Eliška Kubečková, Markéta a Lea Andrlovy, Tereza Jirušková, Míša a Káťa Adamovy, Zuzka Mindlová, Týna Stolarzová, Bára Honzková a Lucka Bímová.

Všem děvčatům děkujeme za vzornou reprezentaci školy.

Komentáře nejsou povoleny, ale můžete zadat odkaz z Vašeho webu.

Komentáře nejsou povoleny.

Skip to content