Kvalifikace krajského přeboru kadetek a juniorek (Turnov – 22. 9. 2019)

Po návratu starších děvčat z Anglie jsme měli pouhý týden na přípravu. Do turnaje jsme vstoupili zápasem proti Novému Boru – juniorky. Holky hrály velmi bojovně a s velkou energií. Bylo vidět, že mají velkou chuť do hraní. Nezvládnutá koncovka třetí sady ovšem znamenala prohru 1:2.

V dalších zápasech jsme se, bohužel, museli obejít bez Kačky Prchalové, která si podvrtla kotník. I se změnami v sestavě jsme přehráli Nové Město pod Smrkem 2:0. Silnému domácímu Turnovu jsme pak podlehli 0:2. 

První kolo tudíž začneme ve druhé lize a pokusíme se o postup. 

Je vidět, že když hrajeme kompletní, předvádíme výborný a sebevědomí volejbal. Pokud tedy budeme v průběhu sezóny bez zdravotních komplikací, naše výkony určitě porostou. 

Turnaj odehrály: Lucka Bímová, Barča Kolomazníková, Kačka Prchalová, Míša Adamová, Kačka Adamová, Denča Charvátová, Barča Havlíková, Viki Černá, Verča Kubečková a Kačka Pospíšilová. 

Komentáře nejsou povoleny, ale můžete zadat odkaz z Vašeho webu.

Komentáře nejsou povoleny.

Skip to content