Krajské finále atletů v Turnově

Před týdnem se konalo v Turnově krajské kolo atletického čtyřboje, kde naši školu reprezentovali dívky i chlapci v kategorii mladšího i staršího žactva. I tentokrát se jim na krásném stadionu Ludvíka Daňka dařilo a přivezli několik medailí. Mladší dívky skončily na 2. místě, když je od vítězství dělilo pouhých 27 bodů. Velkou zásluhu na výsledku mají sestry Plecháčovy, které v jednotlivcích obsadily 1. a 2. místo. Mladší chlapci byli také druzí, nejlepší umístění patří Jakubu Smutnému, který skončil na 4. místě, stejně tak jako Karolína Dvorská ze starších dívek, které byly celkově šesté. Chlapcům z 8. a 9. třídy se vedlo lépe, ale skončili těsně pod stupni vítězů, i když v konkurenci devíti škol v kraji, které mají nesrovnatelně lepší podmínky pro trénink atletických disciplín, je to úspěch. Nejlepší z kluků byl na 9. místě Tonda Bobek. Všem dvaceti atletům patří gratulace k výsledkům a předvedeným výkonům, které za pěkného počasí na stadionu v Turnově předvedli. Další atletické závody budou na jaře a my věříme, že se naše škola opět umístí na předních místech, tak jako tomu je každý rok.

Komentáře nejsou povoleny, ale můžete zadat odkaz z Vašeho webu.

Komentáře nejsou povoleny.

Skip to content