Krajské finále – 3boj všestrannosti žáků 1. – 5. tříd

Naši žáci se ve finále okresu Liberec v trojboji všestrannosti žáků 1. – 5. tříd Libereckého kraje 2017 umístili na předních místech, a tím získali nominaci s právem účasti na krajském finále, které se uskutečnilo 20. června 2017 v Turnově na Stadionu Ludvíka Daňka.

V jednotlivých kategoriích nás skvěle reprezentovali:
1. třídy:
Adéla Bártová 5. místo, Klára Sedláčková 5. místo
2. třídy:
Marek Mindl 12. místo
4. třídy:
Antonín Buchta 5. místo, Simona Vomáčková 4. místo
5. třídy: 
Elisabeth Soukupová 9. místo, Pawel Wrona 15. místo

K dosaženému úspěchu dětem gratulujeme. Přes velkou konkurenci a horké počasí všichni bojovali s velkým nasazením. Děkujeme jim za skvělou reprezentaci školy.

Přesto jsme stáli na stupních vítězů, a to hned třikrát! Velkého úspěchu naše škola dosáhla v soutěži třídních průměrů o Pohár hejtmana Libereckého kraje v 3boji 2017. Třída 1. C získala ve své kategorii 3. místo, 2. B se umístila také na 3. místě a mezi 4. třídami bodovala třída 4. A na 2. místě (v každé kategorii se účastnilo 35-36 tříd). Zmíněné třídy dostaly odměny v podobě poukázky na sportovní potřeby.

Diplom002.pdf (staženo 107× )

Pochvala patří všem třídám 1. stupně, které pilně sportovaly a zaslaly výsledky do soutěže.

Foto najdete v galerii.

Komentáře nejsou povoleny, ale můžete zadat odkaz z Vašeho webu.

Komentáře nejsou povoleny.