Kalendář akcí

Po Út St Čt So Ne
1
3
5
8. a 9. třídy dívky – basketbalový turnaj, Zákupy
4. B – iQLANDIA Liberec 7:45 am
4. B – iQLANDIA Liberec
Dub 5 @ 7:45 am – 11:00 am
4. B – iQLANDIA Liberec, výukový program „Vesmír pro nejmenší“, 8.00 – 10.30 hodin, zdarma
5. C – „Kybersvět“ – MAJÁK 8:45 am
5. C – „Kybersvět“ – MAJÁK
Dub 5 @ 8:45 am – 11:45 am
 
Školička sovy Matyldy – odpolední hodina pro předškoláky 4:00 pm
informativní schůzka k zápisu 4:15 pm
informativní schůzka k zápisu
Dub 5 @ 4:15 pm – 5:15 pm
informativní schůzka k zápisu pro rodiče dětí z MŠ Klubíčko Jugoslávská, v 16.15 hodin, schůzka se koná v mateřské škole
7
8
11
3. AC, 4. C – Naivní divadlo Liberec 10:00 am
3. AC, 4. C – Naivní divadlo Liberec
Dub 11 @ 10:00 am – 11:30 am
3. AC, 4. C – představení „Zapomněli na mě!“ – Naivní divadlo Liberec, 10.30 h, cena 50,-Kč
12
informativní schůzka k zápisu pro rodiče dětí z MŠ Pod Ještědem 4:00 pm
informativní schůzka k zápisu pro rodiče dětí z MŠ Pod Ještědem
Dub 12 @ 4:00 pm – 5:00 pm
informativní schůzka k zápisu pro rodiče dětí z MŠ Pod Ještědem, v 16.00 hodin, schůzka se koná v mateřské škole
14
15
16
17
7. B, 8. ABC, 9. ABC – Naivní divadlo Liberec 8:30 am
7. B, 8. ABC, 9. ABC – Naivní divadlo Liberec
Dub 17 @ 8:30 am – 10:45 am
7. B, 8. ABC, 9. ABC – představení „Řekl bych nějakej vtip a pak bych umřel smíchy“ – Naivní divadlo Liberec, 9.00 hodin, cena 50,-Kč
Okresní kolo Matematické olympiády 8:30 am
Okresní kolo Matematické olympiády
Dub 17 @ 8:30 am
Okresní kolo Matematické olympiády, 6 žáků z 6. – 7. třídy, 9.00 hodin, Centrum Babylon Liberec
19
výtvarná soutěž Zlatý štětec, ZŠ nám. Míru
Sběr (na rampě školy od 7.00 – 8.00 hodin) 7:00 am
Sběr (na rampě školy od 7.00 – 8.00 hodin)
Dub 19 @ 7:00 am – 8:00 am
Sběr (na rampě školy od 7.00 – 8.00 hodin) Kontejner bude přistaven ve středu po 16. hodině. Parkoviště v areálu školy bude přístupné. Brána bude po celou dobu akce otevřena.
třídní schůzky 4:00 pm
třídní schůzky
Dub 19 @ 4:00 pm – 5:00 pm
třídní schůzky – společné, 1. stupeň v 16.00 hodin, 2. stupeň v 17.00 hodin (bližší informace sdělí třídní učitelé)
20
7. B – „Návykové látky“ – MAJÁK 8:45 am
9. ABC – vzdělávací program „Finanční gramotnost“ 11:45 am
9. ABC – vzdělávací program „Finanční gramotnost“
Dub 20 @ 11:45 am – 1:30 pm
9. ABC (5. – 6. h., 2 skupiny) – vzdělávací program „Finanční gramotnost“ ve spolupráci s ČSOB
21
22
23
4. C – vzdělávací program „Strážci Země“
4. C – vzdělávací program „Strážci Země“
Dub 23 – Dub 25 celý den
4. C – vzdělávací program „Strážci Země“ (environmentální výchova), Sedmihorky
6. A – MAJÁK 8:00 am
6. A – MAJÁK
Dub 23 @ 8:00 am – 10:45 am
6. A (1. – 3. h.) – „Čas změny“ – MAJÁK
6. B – MAJÁK 10:45 am
6. B – MAJÁK
Dub 23 @ 10:45 am – 1:30 pm
6. B (4. – 6. h.) – „Čas změny“ – MAJÁK
25
4. B – Dopravní hřiště 7:30 am
4. B – Dopravní hřiště
Dub 25 @ 7:30 am – 10:45 am
4. B – dopravní výchova – 8.15 – 10.00 hodin, Dopravní hřiště
5. oddělení ŠD – výlet do Zoo Liberec 1:00 pm
27
28
29
30
projektový den ke Dni Země, téma Půda
projektový den ke Dni Země, téma Půda
Dub 30 celý den
projektový den ke Dni Země – program tříd, konec vyučování zapíší TU