Informace pro rodiče budoucích prvňáčků, přihlášky ke stravování

AKTUÁLNĚ 24. 8. 2020

Vážení rodiče, milí žáci,

informace k organizaci 1. dne školního roku 2020/2021, provozu  školní družiny, zájmovým kroužkům a jiná důležitá sdělení budou upřesněny na webových stránkách.

Děkujeme za pochopení.

INFORMACE KE STRAVOVÁNÍ

Stravování ve školní jídelně zajišťuje firma GASTRON.
www.gastron.cz
Přihlášení dětí ke stravování bude možné poslední týden v srpnu – od středy 26. srpna 2020 v době 8 – 14 hodin (vedoucí stravování paní Halaburková), předem je možné si stáhnout a vyplnit přihlášku ke stravování.

Přihláška ke stravování ve školním roce 2020_2021
Informace pro strávníky Gastron_2020

Žáci vyšších ročníků dostanou přihlášky na začátku školního roku od třídních učitelů.

Cena oběda pro děti 1. tříd je 27,-Kč, cena čipu 60,-Kč. První platba v hotovosti, dále trvalý příkaz, přinést si číslo účtu),  vchod do školní jídelny z Erbenovy ulice (přes rampu).

V příloze najdete zápis ze schůzky rodičů 1. tříd, které se konaly v červnu.

Informace pro rodiče budoucích prvňáčků

První den stráví ve škole žáci 1. tříd 1 vyučovací hodinu (do 8.45 hodin). Organizace 1. dne školního roku 2020/2021 bude upřesněna.