Informace pro dívky ve 2. – 3. třídách školního roku 2018 – 2019 (volejbalová přípravka)

Naše škola je partnerskou školou Českého volejbalového svazu a oddíl SK Ještědská Liberec má všechny 3 věkové kategorie dívek /přípravka, mladší a starší žákyně/.  Pokud máte zájem o tento kolektivní sport, který má na naší škole dlouholetou tradici, přijďte ve sportovním oblečení ve středu 12. 9. 2018  ve 14, 00 hod do tělocvičny naší školy, kde se můžete přihlásit.  Pokud se vám toto datum nehodí, přijďte kdykoliv ve středu během měsíce září. Tréninky budou i v příštím školním roce jednou týdně, vždy ve středu od 14 – 15, 30.

 

Bližší informace: Lukáš Houda, ředitel školy. E-mail: skola@zs-jestedska.cz

                             Jana Endlerová, trenérka a učitelka TV. E-mail: j.endlerova@zs-jestedska.cz

Komentáře nejsou povoleny, ale můžete zadat odkaz z Vašeho webu.

Komentáře nejsou povoleny.