Informace k uzavření školy od 1. března 2021

Vážení rodiče, milí žáci,

vláda na svém jednání rozhodla o dalších změnách v provozu škol.

MŠMT informuje, že vzhledem k nepříznivé epidemiologické situaci vláda ČR dne 26. února 2021 přijala krizové opatření č. 200 (dostupné ZDE), kterým se nad rámec dosavadních opatření zakazuje osobní přítomnost žáků 1. a 2. ročníků základní školy.

Žáci 1. a 2. tříd přechází na vzdělávání distančním způsobem.

Všechna opatření jsou uvedena na webu Ministerstva školství, mládeže a tělovýchovy
Informace k provozu škol a školských zařízení od 27. února, MŠMT ČR (msmt.cz)

Dětem ve věku od 2 do 10 let, jejichž zákonní zástupci jsou pracovníky vybraných profesí nezbytných pro chod státu, může být poskytována péče v určených školách a školských zařízeních, viz krizové opatření č. 212 ze dne 26. února 2021 (dostupné ZDE).

Ošetřovné

Informace o ošetřovném najdete např. zde: https://www.cssz.cz/web/cz/aktualni-informace-k-osetrovnemu.
Podle nových pravidel škola již nevyplňuje žádné potvrzení.

Další informace budou průběžně aktualizovány a doplněny na našich webových stránkách.

Mgr. Lukáš Houda, ředitel školy