Finanční gramotnost v 9.B aneb „Nepracujte pro peníze, peníze budou pracovat za vás“

Na začátku všeho byla kniha s názvem Bohatý táta, chudý táta (autor R. T. Kiyosaki), která se zcela náhodou dostala do rukou žáka Kuby Marcinky (9.B). Tato kniha ho velmi zaujala a občas ji četl i v hodinách, a to nejen občanské výchovy. A zaujala ho natolik, že se domluvil s vyučující občanské výchovy, že na základě této knihy připraví pro své spolužáky hru, která je zasvětí do tajů finanční gramotnosti, jež v dnešní době velmi potřebná.  Kubova příprava byla naprosto dokonalá, včetně herní desky, bankovek a dalších pomůcek. Kuba se prezentoval jako odborník ve způsobu zhodnocování peněz a všechny nás nejen pobavil, ale hlavně poučil, a proto mu patří velký dík! Jen více podobných aktivit našich žáků!

Komentáře nejsou povoleny, ale můžete zadat odkaz z Vašeho webu.

Komentáře nejsou povoleny.