Exkurze u HZS Libereckého kraje 4. B

Třída 4. B se zúčastnila skvělé exkurze u profesionální jednotky hasičů v Liberci. Co by mohlo udělat lepší obrázek o celé akci než reakce samotných dětí 🙂

Dominik: Bylo to senza. A ještě to bylo zajímavé. A nejvíc se mi líbilo jak vyjížděli k bouračce.

Zuzka: Mě osobně se líbylo stříkání požární hadicý. Pak se mi moc líbylo operační středisko. Byl to moc fajn chtěla bych v budoucnosti se tam podívat ještě jednou.

Niky: byli sme u hasičů a přectavovali jse si hasická vozidla. Pradstavovali jsme si i plinové masky, obleki, helmi hasičů a tak dále. Mě se osobně nejvíc líbilo operační středisko. Moc se mi nelíbyla ta dlouhá cesta, ale tak co. Kdiž sme šli na sváču tak se ozvala houkačka a hasiči se sebrali a jeli na bouračku

Eliška: Mě se líbilo to jak jsme byli na tísňové lince. Mě se líbylo všechno. Nelíbili se mi ty skoušky.

Jirka B.: Bylo to super. Ta plynová maska byla dobrá. A ta paní jak tam telefonovala to bylo hustý. Ale ten zvedací stůl byl hustej a chtěl bych ho domů ale stojí to peníze. To auto které jezdilo na vodě, a my jsme si dělali srandu jaký by bylo kdyby to jezdilo pod vodou a někdo by otevřel okínko. Bylo to dobrý!!! To operační středisko bylo hustý.

Saša: Moc se mi to líbylo a moc sem se toho dozvěděla. Nejlepší byl ten požár. Byli tak rychlí, ane ne minuta. A už vyjely. Moc sem si to užila. Hodně jsem se toho dozvěděla. Jo a hodně dobrý bylo operační středisko.

Sofča: Moc mě to bavilo protože jsem viděla spousty věcí které jsem ještě neviděla a můj taťka mi ještě moc věcí neukázal.

Tonda: Moc se my to líbylo. Poznal jsem nová auta. Mo se my líbyl pásák a kontejnery i dyspečink. Ohromil mě víjezd hasičů. Bylo to fajn. Vyděl jsem i moderní plinové masky. No prostě bomba.

Jirka S.: Líbilo se mi že sme si mohli sednout do auta. A este se mi líbilo jak náký lidi volali na operační středisko. Bilo to supr!!!! A že sme si viskoušeli lahev.

Sofinka: Zdar hasiči, jste velice šikovní. Doufám, že vám babička vidrží, makejte a cvičte. Líbilo se mi operační středisko, posilovna, stříkání z hadice, auta, prostě všechno. Ale nejvíce se mi líbíte VY. Ahoj a zase příště.

Dan P.: Zajímavé byli klapačky. Že auta stojí víc jak 8 milionů. A že tam jsou 24 hodin deně. Bilo to super.

Vojta: Dneska jsme byli v hasičárně. Moc se mi to líbilo. Byl tam poplach a do 30 vteřin už vijížděli. Stříkali jsme hadicí.

Dan K.: Líbilo se mi to, někdy bych šel i do Jablonecké nebo někam jinam. Nejlepší auto bil bazen a věc maska a oblek na dýchání.

Štěpán K.: Bilo to super. Ale nejlepší bylo když jste nám ukazovali vibavení. Moselo stát hóódně.

Kryštof: Byla to ta nejlepší hasičárna na světě. Protože se mi líbila všechna auta. Hlavně jak udělali ten ostrý víjest. A eště jak toty hasiči krásně vysvětlovali. A ty obleky a ta všechna auta, to všechno bolo to úžasný, jo.

Terka: Díky moc za prohlídku hasičské stanice. Akorát by mně zajímalo jak zněl ten třetí zvuk. Já už jsem to zapomněla. Taky se mi líbyl zvuk autonehody a díra v hadici. Těším se na další.

Šárka: Dnes se mi to moc líbylo. Líbyla se mi celá prohlídka. Byl to úžasný zážitek na který nikdy nezapomenu. Asi nejvíc se mi líbylo, když jsme byli v operačním středisku. Průvodce byl milý a vše dopodrobna visvětlil. Mohli sme si vyzkoušet různý věci. Všem z prohlídky děkuji.

Danielka: Moc se mi to líbylo a moc sem si to užila nejvíc sem si užila jak jsem seděla vtom autě nebo v kamijónu a jak jsem bila v operačním středisku a ještě se mi líbylo jak jsem byla v tý malý tělocvičně.

Kuba: Bylo to fajn. Bavilo měto. Třeba jak byli v těch kontejnerech ty pidikuchyňky. Nebo tak prostě poučné, pravdivé, zajímavé, atd…..

Verča: Líbilo semi jak nám ukazovali na mapách ti autíčka. Líbilo se mi jak sme viděli doopravdický start.

Áďa: Dobrý den, chtěla bych vám poděkovat za prohlídku hasičárny. Bylo to moc fajn. Nejvíc se mi líbylo jak houkal poplach. Moc se mi to líbylo.

Omar: mě se to líbilo moc všechno auta kapnety a všechno ostatní.

Ája: Líbilo se mi jak jsme šly do operačního střediska. Jak jsme byly u aut.

Adla: Bylo to super. Dělali jsme i něco jiného než minule. Zase byl výjezd na autonehodu. Nejvíc bylo hustý že v hadici byla dírka. Mají super auta. Vždy jsou dvě tyče dólu.

Komentáře nejsou povoleny, ale můžete zadat odkaz z Vašeho webu.

Komentáře nejsou povoleny.

Skip to content