Drakohraní se školní družinou

K podzimnímu času neodmyslitelně patří draci, a proto školní družina uspořádala akci „Drakohraní“, kde děti tvoří s rodiči svého dráčka. Během podzimních prázdnin se děti mohly zapojit do této akce a přinést svého draka – jak saň, či létacího draka, na fantazii se meze nekladly. 🙂 Avšak podmínka byla jediná, drak musí přečkat i v nepříznivém počasí, což všechna dráčata splnila.

Draci nyní zdobí naši školní zahradu a můžeme zde nalézt draky všeho druhu. Od saně s osmi hlavami, malého draka s jednou hlavou až po několik originálních létajících draků.

Touto cestou bychom chtěli poděkovat všem dětem a rodičům, kteří se do této akce zapojili a věnovali svůj čas do výroby svého dráčka. Děkujeme! 🙂

Více fotek:

https://drive.google.com/open?id=1u_GWS-FygRo8TmCaBDBdnyLOxueMzmd9

 

Komentáře nejsou povoleny, ale můžete zadat odkaz z Vašeho webu.

Komentáře nejsou povoleny.