3boj všestrannosti s Adamem 2018 – krajské finále

Svým umístěním do 4. místa v okresním kole se naši žáci 1. stupně nominovali do krajského finále atletické soutěže 3boj všestrannosti s Adamem. V letošním roce proběhl již 13. ročník. Soutěžními disciplínami jsou běh na 50 metrů, skok do dálky a hod míčkem. V letošním ročníku si žáci 5. tříd vyzkoušeli nově i štafetu 4 x 60 m.

Patronem soutěže je český reprezentant v desetiboji Adam Sebastian Helcelet, člen OLYMPu Praha, odchovanec turnovské atletiky, držitel medailí z Mistrovství Evropy 2016 a HME 2017.

Naši žáci si vedli skvěle. K výkonům jim blahopřejeme a děkujeme za reprezentaci školy.

Fotky najdete ve Fotogalerii -> Školní akce.

5. B Matouš Papírník, 6. místo, 1914 bodů

Štafeta dívek 4 x 60 m, která byla sestavena z postupujících závodníků v kategorii Dívky 5. třídy z okresního závodu, se umístila na 2. místě. Naši školu reprezentovala Andrea Plecháčová, běžecký finiš byl vynikající.

Součástí slavnostního vyhlášení závodu bylo i předání pohárů a věcných cen v soutěži průměrů bodových zisků třídních kolektivů, do kterého se zapojily třídy 1. stupně svými výsledky ze školního kola, které získaly v hodinách tělesné výchovy.

Pohár hejtmana LK 2018 a na 1. místě se umístily třídy 1. A a 5. A.
3. místo získaly třídy 2. C a 5. B.

Diplom 3boj 1. A (staženo 22× )
Diplom 3boj 5. A (staženo 18× )
Diplom 3boj 2. C (staženo 19× )
Diplom 3boj 5. B (staženo 18× )

Letošní ročník byl pro nás velmi úspěšný a věříme v dobré výsledky v dalším roce.

Tuto celokrajskou soutěž žáků 1. – 5. tříd základních škol Libereckého kraje podporuje finančně Liberecký kraj. Od nového školního roku se 3boj stane celostátní soutěží s podporou MŠMT.

Komentáře nejsou povoleny, ale můžete zadat odkaz z Vašeho webu.