3. místo starších žákyň v Krajském přeboru

V neděli 1. 3. 2020 jsme bojovali ve finále Krajského přeboru starších žákyň, které se konalo v Turnově. Do turnaje jsme vstoupili porážkou 0:2 s Duklou Liberec. První set jsme ovšem favorita a jasného vítěze soutěže notně potrápili.

Pak nás čekal klíčový souboj o 3. místo s Novým Borem. Po prohraném prvním setu se holky úžasně „zvedly“. Druhý set byl velmi dramatický svou koncovkou. V té jsme vedli již o cca 10 bodů. Svou nervozitou jsme dostali soupeře zpět do hry. Nakonec jsme set uhráli velmi těsným poměrem. Zkrácený třetí set jsme uhráli velkou bojovností a obětavostí. Výhra 2:1 nám zajistila vytoužený bronz.

V posledním zápase proti Varnsdorfu holky nechaly vše. Krásný zápas nakonec prohrály 0:2 (-22, -29). Divácky patřilo toto utkání k nejlepším.

Po vstupu do soutěže (kdy nám chyběly zkušené opory, mlaďošky se učily šestkový volejbal, dlouho jsme se nemohli dostat do 1. skupiny, zranění, …) to vypadalo na boj o 5. – 8. místo. Holky se ale parádně vzchopily a v závěru soutěže předváděly perfektní (a velmi koukatelný) volejbal. Třetí místo budiž odměnou za práci.

Na výsledku se podílely: Kačka „Mauí“ Prchalová, Lucka „Bí Bí“ Bímová, Barča „Suri“ Kolomazníková, Emča Čechová, Kačka „Pospi“ Pospíšilová, Verča Kubečková, Viky „Takiviky“ Černá, Lucka „Froggy“ Houdová, Emča „Valda“ Nosková.

Komentáře nejsou povoleny, ale můžete zadat odkaz z Vašeho webu.