3. kolo Krajského přeboru žákyň (17. 11. 2018 – Jablonec nad Nisou)

I když sobotní počasí přímo vybízelo k venkovním aktivitám, my jsme celý den strávili ve sportovní hale v Jablonci. Do haly jsme přijeli jako první v 8,10 a odjížděli (téměř) jako poslední v 16,30.

Turnaj jsme zahájili přesvědčivou výhrou 2:0 nad Torikem Doksy. Holky hrály velmi disciplinovaně a bez větších chyb. Druhý zápas jsme hráli až po 4 hodinách klidu. Zápas se silným Turnovem byl velmi dramatický a vyrovnaný. V prvním setu jsme, bohužel, nevyužili slibného náskoku a koncovku jsme prohráli 27:29. Druhý set jsme sehráli výborně a vyhráli. V rozhodujícím třetím setu jsme měli „nabito“ za stavu 14:11. Bohužel jsme set do vítězného konce nedotáhli (14:16).

Prohraná koncovka se projevila i v zápase s Duklou Liberec „B“ (0:2). Po celý zápas jsme se trápili a nebyli jsme schopni navázat na předchozí výkon.

Holky zaslouží velkou pochvalu za předvedené výkony. Naše hra se lepší každým turnajem a věřím, že v druhé polovině soutěže budeme těžkým soupeřům ještě „zatápět“.

Turnaj odehrály: Karlos, Mauí, Kolo, ségry Adamky, Zajda, Honza, Deny, Bí, Barča Kozáková a Havlis.