1. kolo Krajského přeboru žákyň (Dukla Liberec – 15. 9. 2018)

Letošní soutěž Krajského přeboru žákyň začala nezvykle brzy. Systém soutěže také doznal značných změn. Po odchodu několika opor jsme nastoupili s výrazně omlazenou sestavou (ochuzenou o holky 9. tříd, které byly v Anglii).
První zápas s Novým Městem jsme vyhráli 2:0. Proti (letos) zkušenému Turnovu holky zabojovaly a prohrály až ve třetím setu 1:2. S favorizovanou Duklou A jsme drželi krok pouze v prvním setu. Prohra 0:2 byla zasloužená.
Věřím, že naše družstvo i letos bude hrát o medaile. Holky jsou jednoznačně nevyhrané a bude chvilku trvat než se dostanou do zápasového rytmu. Ale ono to určitě nebude dlouho trvat a budeme soupeře přehrávat.
Turnaj odehrály: Kája Růtová, Míša a Kačka Adamovi, Denča Charvátová, Kačka Prchalová, Lucka Bímová, Barča Kolomazníková a Barča Havlíková.