1. kolo Krajského přeboru mladších žákyň

Ve dvou termínech – 26. 10. a 2. 11. se konalo 1. kolo krajského přeboru mladších žákyň v tělocvičně základní školy ve Vratislavicích nad Nisou. Po kvalifikaci, která se hrála na začátku září ve Varnsdorfu,  si družstvo složené převážně z dívek 7. třídy zajistilo účast v 1. lize. Holkám se dařilo, 2 zápasy vyhrály a 2 remizovaly 1 : 1. Skončily na 2. místě a mají naději ještě na lepší výsledek, s vítězem –  Bižuterií Jablonec jsme hrály nerozhodně, na body jsme však vyhrály. Naše druhé družstvo je mladší, tuto soutěž hrají děvčata z 5. a 6. třídy prvním rokem. Přesto se jim podařilo ve 3. lize jednou zvítězit, jednou remizovat, prohrála pouze těsně s Novým Borem. Toto družstvo je zatím v soutěži na 11. místě, cílem je postoupit do 2. ligy. Další turnaj bude už pro obě družstva společný, hrajeme 24. 11. ve sportovní hale v Jablonci nad Nisou.